Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1217 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Biura do wynajęcia Warsaw Spire- coraz bliżej.

Na warszawskiej Woli w pobliżu stacji linii metra przy Rondzie Daszyńskiego, rośnie Warsaw Spire. 

Inwestorem obiektu jest doświadczony deweloper Ghelamco.
Budynek  będzie się składał z 180 m wieży i dwóch niższych budynków (55m).
Całkowita powierzchnia kompleksu biurowego wyniesie 100 000 m2 z tego 60 000 m2 znajdzie się w wieży i 40 000 m2 w dwóch sąsiadujących budynkach.
W biurowcu Warsaw Spire  oferowane będą biura do wynajęcia oraz lokale do wynajęcia.
Przez cały 2013 rok trwały prace budowlane w częściach podziemnych inwestycji. Dopiero teraz budynek zaczyna zdecydowanie pokazywać swoją skalę.
Pierwszym najemcą budynku został Samsung wynajmując ponad 20 000 m2 powierzchni  biurowej
Tak wygląda wizualizacja budynku:


A tak wygląda stan budowy w maju 2015 roku.

W okolicy Spire dużo się dzieje. Inwestorzy rozpoczynają projekty budynków wysokościowych, które były zamrożone i czekały na realizację centralnego odcinka 2 linii metra.
Temat ten wymaga jednak osobnego artykułu. 

opublikowano: 2014-01-09