Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1123 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Biurowiec Q22 dołącza do wysokościowców na bliskiej Woli

U zbiegu ulic Grzybowskiej i Alei Jana Pawła stał do niedawna Hotel Mercure. Budynek był stosunkowo nowy ale mimo to doczekał się rozbiórki by zrobić miejsce dla nowej inwestycji biurowej. Scenariusz, który miał tu miejsce jest charakterystyczny dla nieruchomosci zlokalizowanych w pobliżu Ronda ONZ. Dostęp do II linii metra, realna bliskość Śródmieścia powodują decyzję o wymianie zabudowy na budynki o większych gabarytach. Inwestorzy liczą na zwiększony popyt firm chcących ulokować swoje biura na bliskiej Woli.Taki sam los spotka za chwilę biurowiec Ilmetu

Nowy wysokościowiec będzie miał powierzchnię biurową około 50 000 m2. Realizacja budynku ma się zakończyć do 1 kwartału 2016 roku. Planowana wysokość 155m. Obiekt będzie składał się z kilku części. Po pierwsze będzie to pięciokondygnacyjny, podziemny parking na 347 miejsc parkingowych oraz 110 stanowisk rowerowych wraz z infrastrukturą dla rowerzystów. W budynku powstanie także dwukondygnacyjne lobby. Na poziomach od 2 do 17 znajdzie się miejsce dla powierzchni biurowej. Poziomy 14-17 zostaną przeznaczone pod funkcje specjalne, takie jak centra konferencyjne, klub fitness lub lokale restauracyjne. Od kondygnacji nr 18 do 39 inwestor przewidział znów powierzchnie biurowe, przy czym ostatnie 6 pięter wykonanych zostanie w najwyższym standardzie.

W inwestycji zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak zintegrowane systemy żaluzji, nowoczesne systemy zarządzania energią elektryczną oraz pierwszy w Polsce system wind umożliwiający stworzenie podwójnych kabin w 1 szachcie windowym oraz sysem odzyskiwania energii. Elewacja będą wykonane w systemie 3-szybowym i 2-komorowym. Inwestor planuje zdobyć certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Pierwszym najemcą budynku została firma Deloitte, która wynajęła 11 000 m2 biura i przeprowadzi się do budynku w 2 kwartale 2016 roku.

Nowy biurowiec Q22 jana Pawła
Plac budowy biurowca Q22

Publikacja: 14 października 2014


opublikowano: 2014-10-14