Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1123 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Nasze transakcje

Sieć Centrum serwisowe Auto-Crew otworzyła jeden ze swoich warsztatów przy ulicy Połczyńskiej. 
Serwisy Auto-Crew obsługują firmowe floty samochodowe oraz prowadzą zwykłe naprawy samochodów. Przeniesienie serwisu z ulicy Dźwigowej na Połczyńską umożliwiło obsługę klientów w nowym budynku, w którym sama hala serwisowa ma ok. 500 m2. Wynajem lokalu na Bemowie w sąsiedztwie Tesco przybliżył serwis do klientów.


Firma Samo Polska czołowy producent endoprotez ortopedycznych stawu biodrowego i kolanowego wynajęła biuro z magazynem w kompleksie magazynowy Wenecka. Firma przeniosła biuro i magazyn na łączną powierzchnię ok 800 m2. Kibicujemy dalszemu rozwojowi firmy Samo i oszczędzamy własne stawy ;)
Lokalizacja magazynu na warszawskim Żeraniu w budynku spełniającym najwyższe standardy biurowo-magazynowe przybliżyło Samo do trasy Armii Krajowej (S8) i ułatwiło komunikację.Sieć Auto Partner otworzyła punkt sprzedaży części samochodowych w budynku magazynowym w dzielnicy Włochy przy ulicy Jutrzenki 99/101. Spółce zaoferowaliśmy do wynajęcia nowy obiekt- magazyn z biurem o powierzchni 600 m2.


Kancelaria Olszewski I Tokarski przeniosła swoją siedzibę do kameralnego budynku biurowego przy ulicy Mariensztat. Prawnicy będą teraz pracować w otoczeniu zabytkowych kamienic i w cieniu Zamku Królewskiego.


Szkoła walki Gorilla wynajęła kompleks treningowy w budynku przy ulicy Kopernika. Na cele szkoły przeznaczono niespełna 400 m2 powierzchni. Adepci sztuk walki mają teraz blisko z Krakowskiego Przedmieścia, dodatkowym atutem jest bliskość 2 linii metra. 

Przy ulicy Kopernika otworzył swoje biuro projekt unijny Infrastruktura i Środowisko działający w ramach Narodowej Strategi Spójności. Urzędnicy otrzymali do dyspozycji wygodne biuro zajmujące połowę piętra w budynku.
Biuro do wynajęcia zostało kompletnie wykończone i przekazane najemcy.

Trustcon na Woli. Firma programistyczna zajmuje się tworzeniem rozwiązań informatycznych wspomagających sprzedaż. Firma skorzystała z naszej oferty biura do wynajęcia przy ulicy Szańcowej.

Piekarnia Putka wynajęła magazyn przy ulicy Płowieckiej w Warszawie. Zaoferowaliśmy  do wynajęcia czysty magazyn o pow. 500 m2, który spełnia wymogi składowania żywności . Lokalizacja przy Płowieckiej z łatwym dostępem do węzła Trasy Siekierkowskiej umożliwia szybsze dostarczanie wypieków do sieci sklepów w Warszawie i lepsze reagowanie na potrzeby sklepów.opublikowano: 2014-02-21