Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1226 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Ryczałt 8,5 procent od przychodu- termin rozliczania do końca stycznia.

TERMIN ROZLICZENIA ROCZNEGO, OPODATKOWANIA ZRYCZAŁTOWANYM PODATKIEM DOCHODOWYM PRZYCHODÓW Z TYTUŁU NAJMU UPŁYWA Z OSTATNIM DNIEM STYCZNIA

Przypominamy, że 31 stycznia upływa termin rozliczenia rocznego i wpłaty podatku za grudzień, przez właścicieli nieruchomości, którzy zdecydowali się na opodatkowanie w formie ryczałtu przychodów z najmu. Rozliczenia można dokonać przez formularz e-deklaracji dostępny na stronie Ministerstwa Finansów.

Rozliczenie ryczałtowe umożliwia płacenie podatku z tytułu wynajmu biur magazynów i innych lokali w wysokości 8,5% przychodów. Dotyczy to umowy najmu, podnajmu, dzierżawy, poddzierżawy lub innych umów o podobnym charakterze.

Natomiast właściciele biur, magazynów, lokali usługowych i mieszkań do wynajęcia, którzy wybrali opodatkowanie na zasadach ogólnych mają czas na rozliczenie do końca kwietnia. 


GK

opublikowano: 2014-01-29