Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1216 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Spinnaker- jeszcze jeden wysokościowiec na bliskiej Woli.

Doswiadczony developer konmercyjny Ghelamco ogłosił niedawno plany budowy nowego wysokościowca o nazwie handlowej Spinnaker. Biurowiec ma powstać przy Rondzie daszynskiego i do tego, co ciekawe w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego przez Ghelamco Spire.

Podzielam optymizm inwestorów w ocenie lokalizacji przy II linii metra jednak obserwując gorączkę inwestycyjną przy Rondzie Daszyńskiego , należy postawić sobie pytanie o możliwosci absorbcji takiej liczby biur do wynajęcia. Być może Ghelamco próbuje schłodzić zapędy konkurencji ogłaszajac budowę kolejnego wieżowca w tym miejscu. Postępy na placu budowy sugerują jednak determinację ze strony inwestora.

Spinnaker to planowany biurowiec o wysokości 180 m , który ma zaproponować 40 000 m2 powierzchni do wynajecia.

Spinnaker przy Rondzie Daszyńskiegoopublikowano: 2014-12-09