Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 1123 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Biura do wynajęcia Warszawa nowe Śródmieście.

Inwazja biurowców przy 2 linii metra.


To tylko krótki odcinek do Ronda Daszyńskiego , a już od strony Woli powstają wysokościowce konkurujące z krajobrazem znanym nam z ulicy Emili Plater.


Niektórzy zauważają już potrzebę przedefiniowania tego rejonu Woli na Śródmieście, co faktycznie z punktu widzenia funkcjonalnego dzieje się na naszych oczach. Zamrożone od 5 i więcej lat inwestycje takie jak działka pod centrum Jupiter zmieniają właścicieli, architekci rysują wizualizacji, dziennikarze je opisują w celu sprawdzenia jak projekt wpasowuje sięw otoczenia i oczekiwania klientów. Zobaczymy ile z tych obietnic zostanie zrealizowane.


Torca Towers- inwestycja zlokalizowana przy ulicy Grzybowskiej na terenach działek należących do Domu Słowa Polskiego. Pierwotne założenie polegało na wybudowaniu 2 wież o funkcji mieszkalno-biurowej i wysokości 190m i 130 m.


Biurowiec do wynajecia
Biurowiec do wynajecia

Projekt ten nie zostanie zrealizowany w pierwotnej formie. Teren nieruchomości zmienił właściciela. Nowym właścicielem jest doświadczony developer- firma Griffin, która w tej okolicy posiadała już grunty. Griffin Group zbudowało bank ziemi o powierzchni 4 ha na opisywanym terenie i planuje w terminie kilku lat wybudować kompleks galerii handlowej z funkcjami biurowymi o powierzchni od 40 000 do 80 000 m2. Plany nie są jeszcze sprecyzowane.


Caleidoscope- budynek wysokościowy planowany na południowo-zachodnim narożniku Ronda Daszyńskiego. Powierzchnia biur do wynajęcia miała być skupiona w biurowcu o wysokości 195m.
Planowanym inwestorem kompleksu miała być firma Pro Urba znana na rynku wcześniej ze zbudowania osiedla mieszkaniowego XIX dzielnica.

Biura do wynajecia Warszawa

Projekt ten nie zostanie zrealizowany przez Pro Urba. Kontynuację budowy biurowca przejął Karimpol i przedstawia nowy wygląd projektu. Według zapewnień właściciela wysokość budynku zostanie zachowana.

Ciekawostką jest fakt nazwy handlowej biurowca. Karimpol nazwał biurowiec Spectrum Tower, a trzeba brać pod uwagę, że budynek o nazwie Spektrum Tower jest już na mapie Warszawy. Jest to zmodernizowany budynek przy Twardej znany wcześniej jako Twarda Tower lub TP S.A. Tower.

Powierzchnie biurowe Warszawa

Generation Park. Lokalizacja ul; Towarowa 28, Towarowa 26, Prosta 36, Dawna siedziba Instytutu Pamieci Narodowej


Dwa lub trzy lata temu RUCH (poprzedni właściciel) zaproponował swojemu głównemu najemy IPN zakup nieruchomości za 30 mln zł, jednak do transakcji nie doszło, pomimo zainwestowania przez IPN około 17 000 000 zł w wynajmowaną siedzibę. Okazję wykorzystała Skanska kupując teren przy Rondzie Daszyńskiego. Plany nowego właściciela polegają na zabudowie działki kompleksem biurowo -usługowym o nazwie Generation Park.
Generation Park to najnowszy i zarazem największy projekt Skanska Property Poland. W skład kompleksu biurowego wejdą trzy budynki. Najwyższy z nich będzie miał 34 piętra i 140 metrów wysokości. W sumie kompleks zaoferuje około 80 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Będzie tu mogło pracować nawet 10 tys. osób. W garażu podziemnym znajdzie się miejsce dla 600 aut, parking dla rowerów oraz przebieralnie z prysznicami. Obiekt będzie konkurował o najemców z położonym po sąsiedzku Warsaw Spire. Biura do wynajęcia w Generation Park będą dostępne dla najemców w 2016 roku.


widok biurowca Generation Park wizualizacja

Atrium 2, -kolejny biurowiec budowany przez Skanską zaoferuje 20 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek stanie przy Rondzie ONZ i będzie uzupełniał zabudowę biurową i usługową tej strony ulicy. 

Biura do wynajęcia będą zajmowały 15 kondygnacji w budynku.

Termin oddania do użytku 2 kwartał 2016.

W tym miejscu stanie Atrium 2.

Działka pod biurowiec


Kolejne ciekawostki będą dopisywane. Proszę o zaglądanie do artykułu.

Informacje o nowych budynkach będą Państwo mogli znaleźć w linku stopki naszej strony o nazwie inwestycje w Warszawie,biura do wynajęcia warszawa, biura warszawa, powierzchnie biurowe warszawa, wieżowce warszawa, inwestycje planowane warszawa,

opublikowano: 2014-06-11