Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 809 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

AGP Metro oraz multibroker Unilink w nowych siedzibach,

Ostatnio przeprowadziliśmy konsorcjum AGP Metro, firmę której zawdzięczamy budowę 2 linii metra w Warszawie. AGP wybrało siedzibę w budynku przy Hrubieszowskiej na Woli. Atutem obiektu, była lokalizacja w pobliżu stacji metra Daszyńskiego. AGP jest odpowiedzialne za serwisowanie i doglądanie naszej kolei podziemnej.

W ostatnich dniach multibroker ubezpieczeniowy przeniósł się do nowej siedziby w kameralnym biurowcu przy Alei Krakowskiej 2. Unilink SA uzyskał dzięki naszej pomocy nowoczesną powierzchnię biurową w kameralnym biurowcu.

opublikowano: 2015-07-06