Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 809 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Inwestycje w Warszawie

Zapowiedź nowego biurowca w miejscu biurowca Ilmet

Biurowiec Ilmetu zlokalizowany przy Rondzie ONZ powstał w 1997 roku. W pierwszej dekadzie XXI wieku oferował powierzchnie biurowe do wynajęcia o wysokiej jakości i prestiżu.

Rozwój okolicy Ronda ONZ i otwarcie stacji linii metra przyspieszyły decyzję o rozbiórce tego stosunkowo nowego obiektu i decyzję o wybudowaniu w tym miejscu nowoczesnego biurowca, który wytrzyma wyścig z konkurencją i zaooferuje bardziej efektywne wykorzystanie działki.

Ilmet z upływem lat malał w oczach szczególnie z powodu sąsiedztwa z wysokościowcem Rondo 1, naporem nowych budynków przy Al. Jana Pawła (biurowce Atrium), czy też sąsiedztwa zrewitalizowanego Spektrum Tower.

Decyzja o budowie kiełkowała od 2011 roku ale była uzależniona od wygasania umów najmu w Ilmecie, analizy aktualnego popytu na powierzchnie biurowe. Nazwy roboczego projektu były zmieniane wielokrotnie. Według aktualnego stanu informacji biurowiec będzie nosił dumną nazwę Warsaw One. Zaoferuje około 60 000 m2 biur do wynajecia ulokowanej w wysokościowcu o wysokosci 188 m. Nie bez znaczenie jest fakt, że Warsaw One ma nieznacznie przerosnąć konkurenta vis a vis tj. Rondo 1.

Nowy biurowiec Warszawa Rondo ONZ
Biura do wynajecia w Warsaw One

Publikacja: 03 października 2014


Rozbudowa kompleksu Promenada na warszawskiej Pradze Południe. Nowe biura i sklepy do wynajecia.

Centrum handlowo-biurowe Promenada powstało na terenach dawnego Centrum Optyki przy ulicy Ostrobramskiej. W wyniku rozbudowy i przebudowy budynków administracyjno-produkcyjnych powstał obiekt handlowo biurowy o powierzchni ok 55 000 m2 z czego 10 500 m2 to powierzchnie biurowe.

Promenada była już rozbudowywana ale aktualnie planowana jest rozbudowa, która będzie wykonywana w kilku etapach i powiększy oferowane powierzchnie handlowe i biurowe o 22 do 44 tys. m2. W najbliższym czasie należy się spodziewać prac budowlanych w części frontowej budynku od strony ulicy Ostrobramskiej

Planowany koszt rozbudowy w pierwszych fazach jest skalkulowany na 44 mln euro.

Rozbudowa Promenady

Publikacja: 24 września 2014


Generation Park. Lokalizacja ul; Towarowa 28, Towarowa 26, Prosta 36, Dawna siedziba Instytutu Pamięci Narodowej


Dwa lub trzy lata temu RUCH (poprzedni właściciel) zaproponował swojemu głównemu najemy IPN zakup nieruchomości za 30 mln zł, jednak do transakcji nie doszło, pomimo zainwestowania przez IPN około 17 000 000 zł w wynajmowaną siedzibę. Okazję wykorzystała Skanska kupując teren przy Rondzie Daszyńskiego. Plany nowego właściciela polegają na zabudowie działki kompleksem biurowo -usługowym o nazwie Generation Park.
Generation Park to najnowszy i zarazem największy projekt Skanska Property Poland. W skład kompleksu biurowego wejdą trzy budynki. Najwyższy z nich będzie miał 34 piętra i 140 metrów wysokości. W sumie kompleks zaoferuje około 80 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Będzie tu mogło pracować nawet 10 tys. osób. W garażu podziemnym znajdzie się miejsce dla 600 aut, parking dla rowerów oraz przebieralnie z prysznicami. Obiekt będzie konkurował o najemców z położonym po sąsiedzku Warsaw Spire. Biura do wynajęcia w Generation Park będą dostępne dla najemców w 2016 roku.


widok biurowca

Zapowiedź biurowca The Tides. Termin 2015/2016

Wydaje się, że po kilkuletnim oczekiwaniu na rozpoczęcie inwestycji budowa zostanie rozpoczęta. Lokalizacja projektu jest unikalna, ponieważ biurowiec zostanie ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły przy Moście Poniatowskiego. Ta część Powiśla była dotychczas urokliwa, teraz dodatkowo wzbogaci się o nowoczesny obiekt użytkowy.

Koncept lokalizacji biur do wynajęcia w The Tides jest podobny do zabudowy londyńskiego City z budynkami budowanymi przy samym brzegu rzeki.

Budynek będzie oferował około 12 000 m2 nowych biur do wynajęcia w Warszawie. Część podziemna pomieści 500m2 restaurację oraz 75 miejsc garażowych. Dodatkowe miejsca postojowe znajdą się przy budynku. Oferowane do wynajęcia lokale biurowe mająpowierzchnię minimalną 1000 m2 i oferują widok na Wisłę.

widok biurowca dzien

Widok za dnia

widok biurowca noc

Widok nocny.


Praski Koneser w komplecie w 2017 roku.

Inwestycja realizowana przez Librecht&Wood oraz BBi Development jest zlokalizowana na rozległym terenie dawnej Fabryki Wódek Koneser przy ulicy Ząbkowskiej. Planowana inwestycja dotyczy 40 000 m2 powierzchni usługowej i biurowej. Część usługowa o powierzchni 20 000 m2 będzie się składała z małych sklepów i butików pozostałe 20 000 m2 bedą stanowiły nowe biura do wynajecia. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa bliskość stacji metra Wileńska.
widok kompleksu budynków Koneser

Złota 44 - reaktywacja

Nieudana inwestycja Orco property , która pochłonełą 700 mln zł została przejęta za mniej niż połowę kwoty przez amerykanski fundusz Amstar.

Amstar dokoptował do współpracy doświadczonego na rynku warszawskim developera BBI Development, który ma budynek wykończyć i sprzedać. Dotychczasowe dokonania BBI mogą dawać nadzieję na skomercjalizowanie budynku.

Złota 44 to prestiżowy budynek apartamentowy, który w momencie rozpoczęcia budowy był unikalną propozycją w tym segmencie rynku. Jednak już w czasie trwania przedłużającej się budowy wyrósł mu nieopodal konkurent w postaci wysokościowego apartamentowca Cosmopolitan. Apartamentowiec przy Złotej składa się z 266 apartamentów , z któych 20% zostało sprzedanych. Część lokali w apartamentowców zostanie z pewnością przeznaczonych na biura do wynajęcia lub sprzedaż.

Ostatnio nowy właściciel opracowuje koncepcję przystosowania budynku do wymagań klientów. W wyniku analizy okazało się, że projekt wymaga przystosowań dla rodzin z dziećmi, ponieważ tacy klienci będą ostatecznym celem sprzedaży. W wyniku analiz postanowiono przeznaczyć około 1400 m2 powierzchni na salę kinową oraz przedszkole.

W grudniu 2014 roku BBI sprzedało swój 40% udział w budynku Pl. Unii pozyskując środki na dokończenie inwestycji przy Złotej.

widok apartamentowca Złota 44

Dla ciekawych. Jeszcze w 2002 roku ten rejon wyglądał tak.

widok obszaru w 2002

Prosta róg Żelaznej Art Norblin (planowane zakończenie 2017/2018r)

Spółka z grupy Capital Park otrzymała pozwolenie na budowę planowanego kompleksu Art Norblin. Zamierzenie ma na celu zrealizowanie 64 000 m2 powierzchni użytkowej , w tym 40 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia i 24 000 m2 powierzchni usługowo-handlowej.

Prace budowlane mają się rozpocząć w 1 kwartale 2015 roku. Będzie to projekt urbanistyczny z przestrzenią publiczną, w pełni zintegrowany z miastem. Dostępność komunikacyjna zapewniona zostanie m.in. poprzez poszerzenie ul. Prostej, nowo projektowaną ulicę łączącą Prostą z Łucką oraz II linię metra.

Koncepcja rewitalizacji ArtNorblin zakłada zachowanie 11 budynków oraz 44 kompleksów maszyn wpisanych do rejestru zabytków. Elementy te po renowacji będą wkomponowane w przyszły projekt. Nowa zabudowa, wycofana od strony ulicy Prostej, powstanie nad zabytkowymi budynkami, tworząc tym samym otwartą przestrzeń skupioną wokół brukowanej głównej uliczki, przy której znajdą się zabytkowe budynki, pasaże, kawiarenki i butiki oraz odnowione maszyny. Te ostatnie będą częścią Otwartego Muzeum Dawnej Fabryki Norblina. F

Budynki biurowe Art Norblin
widok wewnętrznego pasażu Art Norblin

Nowy Sezam w 2017 roku. Biurowiec Centrum Marszałkowska

O rozbiórce Sezamu mówiło się głośniej lub ciszej od kilku lat. Pierwotny termin rozpoczęcia budowy był ustalany na koniec 2013 roku. Aktualnie losy budynku zostały już przesądzone. Decyzja zezwalająca na rozbiórkę została podjęta. Na miejscu obiektu handlowego Społem, który wrył się mocno w pamięć Warszawiaków powstanie nowy obiekt biurowo-handlowy.

Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2017 roku. Projekt zakłada powstanie budynku o wysokości 40m (9 kondygnacji nadziemnych), kondygnacja podziemna, parter oraz 1 piętro o przeznaczeniu handlowym. Powierzchnia biurowa do wynajęcia wyniesie 12 000 m2, a powierzchnia usług-sklepów 4000 m2. Lokalizacja w ścisłym Śródmieściu , przy stacji metra Świętokrzyska jest bardzo atrakcyjna dla sieci handlowych i najemców biurowych.

Budynki biurowe Centrum Marszałkowska 

Domaniewska Office Hub nowy biurowiec PHN w końcu wystartuje z budową

Państwowa Spółka PHN powstała z połączenia wielu spółek, z których najbardziej znane na rynku nieruchomosci komercyjnych były; Dipservice i Agroman. PHN którego właścicielem w 73% jest Skarb Państwa od kilku lat prowadzi działalność związaną z zarądzaniem swoimi aktywami oraz realizowaniem nowych projektów na rynku komercyjnym. Z ostatnich doniesień wynika, że najbliższą przyszłość spółka zamierza poświęcić na zagospodarowanie biur do wynajecia będących w ich zasobie, ponieważ współczynnik pustostanów wynosi aktualnie 26%.

Inwestycja Domaniewska Office Hub powstanie przy ulicy Domaniewskiej, Rodziny Hiszpańskich, na tyłach Curtisa i w pobliżu komunikacji publicznej. Obiekt będzie się składał z 2 siedmiokondygnacyjnych biurowców o łącznej powierzchni 27 000 m2.

Właściciel biurowca uzyskał finansowanie na budowę i można liczyć na to, że nowe biura do wynajęcia w Warszawie zostaną oddane do użytku w połowie 2015 roku.

Nowe budynki biurowe Domaniewska Office Hub

Publikacja: 4 września 2014


CEDET Aleje Jerozolimskie

Spółka Immobel w końcu zdecydowała się przebudować dawny Dom Handlowy Smyk, dla osób "starej daty" -Dom Dziecka. Plany mówią o budynku biurowo-handlowym wyposażonym w nowoczesną elewację, który będzie oddany do użytku w początku 2017 roku.

Rozbudowany Smyk będzie mieć powierzchnię całkowitą ok. 35 tys. m kw, z czego handel zajmie ok. 9 tys, a biura do wynajęcia - 14 tys. Przeszklone trójkątne biurowe skrzydło stanie na tyłach dzisiejszego Smyka.

Niższe piętra obiektu zostaną przeznaczone na sklepy, z wejściami bezpośrednio do sklepów od Alej Jerozolimskich oraz od ulicy Brackiej; natomiast górne kondygnacje stanowić będą biura oraz część restauracyjna w ostatniej kondygnacji nowej części. Pod nowym skrzydłem powstanie podziemny parking na ok. 100 samochodów.

Biurowiec Cedet Warszawa
Biurowiec Cedet Warszawa dawny Smyk
Cedet Warszawa powierzchnia biurowa i usługowa

Publikacja: 8 września 2014


Pawilon biurowy Przeskok 2. Co powstanie w tym miejscu.

Nieruchomość jest zlokalizowana w doskonałym miejscu w pobliżu Chmielnej, Złotej, budynku Wojewódzkie Sądu Administracyjnego, na zapleczy Placu Powstańców Warszawy. Lepszą lokalizację dla usług i biur do wynajęcia trudno sobie wymarzyć.

Jednak dotychczas nieruchomość nie miała szczęścia do najemców, a może pomysłu na racjonalne wykorzystanie. W przeszłosci znajdowały się tutaj sklepy z odzieżą używaną, dyskoteki i działalności nie do końca pasujące do otoczenia.

Budynku zaprezentowanego na zdjeciach już nie ma. Został wyburzony , by zrobić miejsce dla nowego biurowca o wysokości 100m. Wydaje sie jednak , że architekt miasta nie mógł się przekonać do zbudowania w tym miejscu tak wysokiej dominanty.

W otoczeniu znajduje sie 4-6 piętrowa zabytkowa zabudowa. Decyzję o wysokościowcu nieopodal przy ul. Moniuszki podjęto dawno temu i spotkała sie z mieszanym odbiorem. Według informacji portali fachowych w miejscu pawilonu powstanie budynek biurowo-handlowy o nazwie Astoria. Biurowiec ma być oddany do użytku w połowie 2016 roku. Będzie on oferował 17 500 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia oraz 1400 m2 powierzchni handlowej . W kondygnacjach podziemnych znajdzie się miejsce na 100 miejsc garażowych.

Stary pawilon Przeskok
Pawilon handlowy
Nowy biurowiec Astoria

Publikacja: 9 września 2014


Nowa siedziba Plusa na Służewcu

Operator nie tylko telefonii komórkowej Polkomtel przeprowadzi się do nowej siedziby w sierpniu 2015 roku. Budynek przy ulicy konstruktorskiej 4 zaoferuje 23 000 m2 powierzchni biurowej do wynajecia.Biurowiec będzie miał 7 kondygnacji nadziemnych i części podziemne przeznaczona na garaż.

Poniżej rebus:

Budynek administracyjny Konstruktorska 4
Teren budowy nowego biurowca
Biura do wynajecia w budowie-Konstruktorska 4
Biura do wynajecia Konstruktorska 4

Rozwiazanie: na miejscu tego budynku budowany jest nowy biurowiec dla Plusa.

Publikacja: 10 września 2014


Biura do wynajęcia na Woli w biurowcu EQlibrium

Grupa Waryński -właściciel gruntów na bliskiej Woli zlokalizowanych przy ulicach Jana Kazimierza i Ordona prowadzi aktualnie działalność developerską na własną rękę i we wspólnych przedsięwzięciach. W opisanej lokalizacji prowadzone są budowy osiedli mieszkaniowych. Oblicze ulicy Jana Kazimierza zmienia się na naszych oczach. Pierwotnie była to ulica charakteryzująca się zabudową hala produkcyjnych i magazynowych, jednak teraz została zdominowana przez nowe budynki mieszkalne i zamknięte osiedla.

Zakończenie budowy nowego biurowca o nazwie EQlibrium jest planowane na 2 kwartał 2016 roku.

Budynek będzie oferował około 9000 m2 powierzchni biurowej na 11 kondygnacjach nadziemnych. Według zapewnień inwestora biura będą wykończone w standardzie klasy A. Część powierzchni w budynku zajmą biura Grupy Waryński. Na wynajem oferowane będą moduły biurowe o powierzchni minimalnej wynoszącej 500 m2.

Biura do wynajęcia na Woli

Publikacja: 15 września 2014


Nowy Świat 2.0- biura do wynajęcia w A-klasowym biudynku biurowym

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat zostanie rozbudowane o nowy biurowiec ulokowany na tyłach istniejacego budynku, którego fronton możemy podziwiać z Placu de´Gaullea. Starszy budynek CBF był pierwsza siedzibą Giełdy Papierów Wartościowych a wcześniej tzw. Domem Partii.

Biurowiec będzie przylegał boczną ścianą do ulicy Nowy Świat na odcinku Pl. de Gaullea do Placu Trzech Krzyży. Prace budowlane trwają. Planowane zakończenie inwestycji przewidziane jest na 2 kwartał 2015 roku.

Budynek o nazwie handlowej Nowy Świat 2.0 będzie oferował 4100 m2 biur do wynajęcia oraz 1900 m2 powierzchni sklepowej na kondygnacji parteru i antresoli. Miejsca garażowe zostały zaprojektowane na 3 kondygnacjach garażu podziemnego.

Biura do wynajecia Śródmieście
Lokale przy Nowym Świecie do wynajęcia
Wynajem biur Warszawa Śródmieście

Publikacja: 18 września 2014


Nowa Hala Koszyki z funkcjami handlowymi i biurowymi rozpocznie działalność w 2016 roku

Nieruchomość Hali na Koszykach przu ulicy Koszykowej przez ostatnie lata nie miałe szczęścia do rewitalizacji ale sytuacja uległa zmianie. W sierpniu wydano pozwolenie na budowę inwestycji i znalazło się finansowanie dla inwestycji. Lada moment będziemy mogli obserwować postępy prac przy nowym kompleksie biurowo- handlowym.

Planowany koszt budowy wyniesie ok 80 mln euro. Odbudowa zakłada zachowanie oraz odrestaurowanie dwóch istniejacych oficyn, zabytkowej bramy oraz budynku administracyjnego wraz z odbudową głównego budynku Hali.

W sumie obiekt będzie oferował 21 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej. Kompleks będzie posiadał m.in. podziemny parking na ponad 200 miejsc oraz ogólnodostępny plac o powierzchni ok. 600 mkw. znajdujący się przed Halą. Inwestycja powstanie na terenie obejmującym prawie hektar powierzchni.

Część handlowa projektu o powierzchni 6 tys. mkw. zlokalizowana będzie w zabytkowej hali targowej, o charakterze zadaszonego pasażu. Oprócz nowoczesnych, wysokiej klasy biur do wynajecia zlokalizowanych w budynkach sąsiadujących z Halą, w ramach projektu przewidziano tez˙ oryginalną przestrzeń biurową na antresoli. Łączna powierzchnia części biurowej wyniesie 15 000 m2.

Hala Nowe Koszyki
Lokale do wynajecia w Hali Koszyki
Wynajem biur Warszawa Śródmieście-Hala Koszyki
Wynajem biur Warszawa Śródmieście-Hala Koszyki

Publikacja: 18 września 2014


opublikowano: 2014-06-12