Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 809 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Nowe biura do wynajęcia na Służewcu budowane są formule office-parków.

Office park to z założenie kompleks budynków o zabudowie zbliżonej do kampusu w otoczeniu zieleni z dodatkowymi smaczkami typu tarasy, fontanny oczka wodne. Dotychczas z taką architekturą spotykaliśmy się w lokalizacjach o niższej cenie gruntu. Parki biznesowe powstały na terenie "nowego" Wilanowa, w pobliżu ulicy Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy albo przy Al. Żwirki i Wigury.

Biura w parku biurowym mają z założenia zapewnić białym kołnierzykom przyjazne miejsce pracy z rozwiniętą infrastrukturą parkingów rowerowych, lokalnego fitnessu i innych funkcji zachęcających do korzystania z usług ulokowanych przy miejscu pracy.

Typowy profil najemcy office parku to nowoczesne, dynamiczne firmy technologiczne, inżynierskie zajmujące powierzchnie kliku tysiecy m2. Budynki kampusów są projektowane w taki sposób, by zapewnić moduły biurowe do wynajęcia o metrażach 2000-3000 m2 na jednym poziomie

ostatnio można zaobserwować trend budowania office parków na Służewcu. Zabudowa Służewca biurowego w przewadze składa się z budynków , którym podczas projektowania przyświecało jedno kryterium- maksymalizacja powierzchni do wynajmu w ramach możliwości gruntu, na którym stoi.

Silna konkurencja na lokalnym rynku Służewca wymusza jednak na inwestorach budowę bardziej rozrzutną, mniej wydajną w kategoriach uzyskanej powierzchni do wynajmu. Zmieniające się preferencję najemców lekko znudzonych zdehumanizowanymi budynkami przekładają się na wybór przyjaźniejszych miejsc.

Aktualnie na Służewcu budują się 3 inwestycje aspirujące do nazwy park biurowy. Termin ich oddania jest przewidywany na lata 2016-2018. Łączna powierzchia dostarczona przez kompleks Biurowy P4 przy ulicy Postępu, Infinicity oraz Neopark przy Cybernetyki wyniesie około 100 000 m2.

Biura do wynajęcia P4


Obiekt zlokalizowany przy ulicy Postępu. Planowany termin przekazania do użytkowania to 1 kwartał 2016 roku.Kompleks biurowy P4 będzie się składał z czterech budynków, które zaoferują łączenie 25 000 mkw. powierzchni. Na terenie obiektu znajdzie się kantyna, siłownia oraz przedszkole. Do dyspozycji najemców będzie 600 miejsc parkingowych. Projektanci pomyśleli też o rowerzystach, dla których powstaną specjalne strefy parkingowe, prysznice i szatnie.


Nowe biurowce w Warszawie
Nowoczesny biurowiec w Warszawie

Biura do wynajęcia w Neopark.

Nowy projekt biurowy zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Służewiec. Inwestor zaplanował budowę office parku składajacego się z dwóch budynków biurowych o łącznym metrażu 22 000 m2 rozdzielonych zielonym skwerem. kameralna i niwewysoka zabodowa ( 4 kondygnacje nadziemne) z tarasami plus uzupełniające funkcje restauracji, lokalnego fitmesu mają stworzyć przyjazne środowoisko pracy. Inwestycja jest położona w bezpośredniej bliskości linii autobusowych, w odległosci 400 m2 od budynku znajdują się linie tramwajowe oraz przystanek SKM(Szybka Kolej Miejska). Typowa kondygnacja pojedynczego budynku ma około 2300 -2500 m2.


Nowe biurowce w Warszawie
Nowoczesny biurowiec w Warszawie

Biura do wynajęcia w Infinicity


W sercu biurowego Służewca powstanie w latach 2015 -2018 projekt biurowy Infinicity. Projekt zakłąda wybudowanie kliku budynków biurowych oraz hotelu na działce przy ulicy Cybernetyki. Łączna dostarczona powierzchnia użytkowa wyniesie 63 000 m2.

Nowe biurowce w Warszawie w 2018 roku

opublikowano: 2015-02-17