Aleja Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
tel. +48 22 616 11 33
tel. +48 601 22 31 51

Wybieraj spośród 809 ofert.
Biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz z Tower. Poznaj rzeczywiste koszty wynajmu biur, uzyskaj informacje o rabatach i czynszach efektywnych, których nie otrzymasz przeglądając oferty.Nadwyżka podaży lokali biurowych powoduje zwiększenie konkurencji na rynku lokali biurowych. Rzeczywiste stawki czynszów są często niższe niż możesz się spodziewać. To dobry moment , by skorzystać z okazji i znaleźć nową siedzibę w budynku biurowym o lepszym standardzie. W okresie ostatniego roku szczególnym zainteresowaniem cieszą się oferty wynajmu w okolicach bliskiej Woli. Powierzchnie biurowe w tej lokalizacji odnoszą korzyść z powodu bliskości stacji II linii metra.  Zapraszamy do oglądania ofert z rynku wtórnego nie tylko biurowców ale także tanich lokali w przystosowanych domach, willach.W naszej ofercie wynajmu znajdują się także magazyny do wynajęcia oraz sprzedaży
Sprawdź czego szukają nasi klienci

Plac Unii został sprzedany ale tylko w cześci

Plac Unii- jeden z udziałowców projektu sprzedał udziały.Kompleks biurowo-handlowy Plac Unii jest ostatnio bardzo modnym i popularnym budynkiem. Najemcy biurowi i handlowi chętnię wybierają go na miejsce swoich siedzib. Oferty wynajmu biur charakteryzują się niewygórowanym czynszem. Lokalizacja na obrzeżach Śródmieścia i Mokotowa, dystans pieszy do stacji metra oraz przystanki komunikacji tramwajowej i autobusowej zachęcają do lokowania swoich siedzib w biurowcu. Funkcja biurowa jest uzupełniona przez galerię handlową zajmującą dolne kondygnacje obiektu.


Zapytaj o czynsze efektywne 15-16 Euro przy wynajmie w Pl. Unii

Plac Unii został oddany do użytku w końcówce 2013 roku. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 56 000 m2 , z czego 14 000 m2 jest przeznaczone na cele handlowe, a 41 000 m2 na cele biurowe. W ostatnim czasie doszło do transakcji sprzedaży 40% udziału w tym przedsięwzięciu za kwotę 226 mln €.


Nowe i tanie biuro do wynajęciagaleria handlowazdjecie galerii handlowejopublikowano: 2014-12-19